jednostranny%CC%81%20leta%CC%81k%20(2)_e

Mé jméno je Naďa.

Mám krásnou velkou rodinu a vaření pro ni je pro mne vždy potěšením, radostí i výzvou, ale také neustálým učením a objevováním.

Svoji kariéru vařící maminky pro mé kluky jsem začala asi před třiceti lety. V té době nebylo mnoho informací  o zdravé výživě a zdravém životním stylu. Nebylo mnoho potravin na výběr, tak jako dnes. Nicméně jsem se stále zajímala o to, abych svým dětem a manželovi dávala na stůl to nejlepší, co jsem v té době znala a mohla sehnat. A tak i smažené rybí prsty jsem v té době považovala za zdravé jídlo.

Celý můj život s rodinou bylo a stále je především radost, sbírání zkušeností a informací, a nejen v oblasti vaření a výživy. A to Vám žádná vysoká škola, ani sebelepší kurz, nedá.

IMG_0252_edited.jpg
IMG_8015.HEIC

A tak po létech objevování, učení a zkoušení jsem se rozhodla tyto zkušenosti, a možná i něco víc, předávat dál.

I já sama jsem v rámci hubnutí vyzkoušela nespočet diet s většími nebo menšími úspěchy. Ale po letech jsem zjistila, že tudy cesta nevede. Žádné zázraky v podobě revolučních produktů a univerzálních diet neexistují. Ani já Vám nebudu předepisovat žádné diety a nabízet produkty. Mojí myšlenkou je naučit Vás dobře jíst. Naučit Vás jíst tak, aby Vám jídlo činilo potěšení, dodávalo energii a zlepšovalo psychický stav. Protože, ať chceme nebo ne, jídlem si ovlivňujeme zdravotní stav, nálady, energie, a vlastně celý život.

A toto vše je úzce spjato s poznáním sebe sama, nasloucháním sám sobě, svému tělu a pocitům.